Китайський танець до Свята весни став вірусним у мережі (відео)

1 хв читання

Напередодні китайського Нового року, на Гала-концерті Весняного фестивалю був виконаний танець, який став вірусним у китайських соціальних мережах.

Танець «Подорож у живописі – легенда про панорами гір та рік» транслювався Центральним телебаченням Китаю CCTV на гала-концерті Весняного фестивалю. Це щорічне свято присвячене настанню китайського Нового року, яке в переважній більшості включає музичні, танцювальні, комедійні та драматичні вистави.

 Цьогорічний танець натхненний традиційною китайською картиною «Тисяча річок і гір», яка є одним із найбільших творів китайського пейзажного живопису. Використання зеленого і синього кольорів у цій виставі створила гармонійну панораму гір та річок часів династії Сун ( 10-13 століття ), відтворену у новому спектаклі. 

Поетичний танець був поставлений за участю двох режисерів та 17 художників. Весь процес постановки тривав понад 20 місяців. У китайських соціальних мережах, користувачі високо оцінили його витончений дизайн та глибоке розуміння китайської традиції. На 1 лютого 2022 року, кліп з танцем набрав понад 7 мільйонів переглядів тільки на Weibo, багато інших китайських платформ соціальних мереж, також були «підірвані» цим виступом.

Вербицька Анна

журналіст