Китайський автоконцерн Geely представив нову електричну вантажівку

1 хв читання

Китайський автовиробник Geely представив нову електричну вантажівку Homtruck. Очікується, що виробництво нового Homtruck почнеться вже у 2024 році. Модель буде представлена ​​з кількома варіаціями двигуна – від гібридного до електричного. У компанії заявили, що електровантажівка Homtruck була розроблена для постачання на зовнішні ринки — до Європи, Кореї, Японії та Північної Америки.

Homtruck буде випускатися з різними варіантами живлення, включаючи метаноловий гібрид та повністю електричний. Батареї, що працюють на метанолі – це технологія, в яку Geely інвестує вже кілька років і деякі з її моделей зараз оснащені саме таким типом живлення.

Батареї у Homtruck будуть змінними, це дозволить не витрачати час на заряджання під час комерційного використання. У салоні новинки є душ та туалет, односпальне ліжко, холодильник, кухонна зона та невелика пральна машина.

Крім того, у 2023 році компанія сподівається ввести в експлуатацію функції часткового автономного водіння, у 2026 році впровадити ще сучасніші системи, а у 2030 році оснастити нові моделі Homtruck системою повного автономного керування.