Китайські суди заморозили деякі активи Evergrande

1 хв читання

Китайський суд ухвалив заморозити 640,4 млн. юанів ($101 млн.) активів, що належать дочірній компанії China Evergrande Group, згідно із заявою підрядника Shanghai Construction Group.

Державна компанія Shanghai Construction в грудні 2021 року подала до суду на підрозділ Evergrande у південно-західному місті Ченду за прострочену плату за будівництво послаючись на ухвалу Проміжного народного суду Гуанчжоу, згідно з якою активи, що підлягають заморожуванню включатимуть банківські депозити та нерухомість.

Окремо Shanghai Construction Group минулого тижня повідомила, що місцевий суд Гуанчжоу заморозив 361,5 млн. юанів ($57,02) активів іншого підрозділу Evergrande в центральній провінції Цзянсу за прострочені платежі.

За останній час багато постачальників і підрядників розпочали судові позови проти Evergrande, найбільшого у світі забудовника із заборгованістю понад 300 мільярдів доларів, через пропущені або невчасні платежі. Щоб краще контролювати та керувати реструктуризацією боргу Evergrande з боку влади всі судові позови проти забудовника по всій країні приблизно з серпня централізовано розглядаються проміжним народним судом Гуанчжоу.