Китайські EV-стартапи звертаються до Nvidia

1 хв читання

Американський виробник високопродуктивних чіпів Nvidia Corp заявив у вівторок 4 січня, що уклав нові угоди з китайськими виробниками електромобілів, які хочуть використати технології компанії для забезпечення роботи програмних функцій електромобілів.

Віце-президент Nvidia Алі Кані оприлюднив презентацію  на технологічній конференції CES, щоб перерахувати кілька китайських виробників електромобілів (EV), які використовуватимуть технологію DRIVE від Nvidia як частину комп’ютерного мозку нових автомобілів, включаючи Polestar, Xpeng, NIO, IM Motors, Li Auto та R Auto.

Nvidia заявила, що постачальники автомобілів та контрактні виробники Desay, Flex, Quanta, Valeo та ZF також будуть використовувати платформу Drive як основу для систем автоматизованого водіння в автомобілях, які вони розробляють для EV-брендів.

Раніше Nvidia вже заявляла, що у найближчі шість років її доходи від автомобільної промисловості становитимуть 8 мільярдів доларів. Презентація лише наголосила на важливості динамічного китайського сектору EV для зусиль американської компанії з розширення автомобільного бізнесу, який зараз становить невелику частину її загального річного доходу, прогнозованого на рівні понад 26 мільярдів доларів.

Потужні бортові комп’ютери потрібні для того, що в галузі називають “автомобілями з програмним керуванням”. Це створює нові ринки для таких компаній, як Nvidia, основною діяльністю якої є розробка потужних чіпів для центрів обробки даних та обладнання для відеоігор.