Китай збільшить виробництво панд для Олімпіади 2022

1 хв читання

Китай збільшить постачання товарів із зображенням Панди “Бін Дунь Дунь”, талісмана зимових Олімпійських ігор 2022 в Пекіні, повідомив Організаційний комітет у неділю 6 лютого.

Ця заява була зроблена після того, як китайські ЗМІ та інтернет-користувачі повідомили про складнощі придбання сувенірів із зображенням пухкої панди у прозорому костюмі. Багато хто стояв годинами в черзі на холоді біля флагманського магазину в Пекіні, але не змогли придбати м’які іграшки та іншу сувенірну продукцію.

“Ми приділяємо пильну увагу цьому питанню, координуємо фабрики, щоб збільшити постачання Панди “Бін Дунь Дунь”, – зазначив Чжао Вейдун, представник оргкомітету Олімпійських ігор у Пекіні, на прес-конференції.

Чжао Вейдун пояснив, що обмежені поставки сувенірної продукції, в тому числі Панд, були частково пов’язані з закриттям виробничих підприємств на тиждень через святкування Нового року.

Рідко які олімпійські талісмани користуються такою популярністю та розпродаються після перших кількох днів Олімпійських ігор. Деякі з них так і не стали загальними улюбленцями, як це було на Олімпіаді 2018 року в Ріо-де-Жанейро з “Вінісіусом” або тріо із Солт-Лейк-Сіті 2002 року – заєць Паудер, койот Коппер та чорний ведмідь Коул.

За оцінками аналітиків з Shanxi Securities, загальний дохід від продажу ліцензійної олімпійської продукції Пекіна може сягнути 2,5 млрд юанів ($393,03 млн) під час зимових Ігор.