Китай випустив керівництво з розвитку відеоіндустрії

2 хвилин читати

Згідно з планом дій, опублікованим Міністерством промисловості та інформаційних технологій, Національною адміністрацією радіо та телебачення та China Media Group, до 2022 року загальний масштаб китайської індустрії UHD-відео перевищить 4 трильйони юанів ($627,6 млрд).

(UHD – термін, який включає два дозволи відео – 4K і 8K, при цьому роздільна здатність 8K –  зображення або дисплей з шириною приблизно 8 000 пікселів, зараз це найвища роздільна здатність UHD в цифровому телебаченні та цифровому кінематографі.)

У плані йдеться, що до 2022 року буде створено надійну промислову систему для відео 4K, зроблено прориви в галузі досліджень та розробок продуктів та індустріалізації технології 8K, а також створено кластер конкурентоспроможних на міжнародному рівні компаній у цій галузі. На додаток, в країні очікується вибухове зростання індустрії 8K UHD телевізорів, оскільки низка виробників побутової техніки активізувала зусилля з освоєння цього сегменту.

У плані зазначили, що Китай нарощує зусилля з прискорення виробництва великих екранів ультрависокої чіткості 4K та 8K з вектором на застосування UHD та посилення їх інтеграції й інноваційного розвитку в різних галузях промисловості. Наприклад, Shenzhen Skyworth-RGB Electronics Co Ltd, дочірня компанія китайського виробника телевізорів Skyworth Group, заявила, що компанія прагне надати повний спектр продуктів 8K, включаючи відеокамери, монітори та хмарні операційні системи, та прискорити своє просування у промисловому ланцюжку 8K UHD.

“Глибока інтеграція UHD-відео, 5G, штучного інтелекту, віртуальної реальності та інших інформаційних технологій нового покоління породжує велику кількість нових сценаріїв, додатків та моделей, що стають важливою рушійною силою для комерційного використання 5G”, – сказав Чжан Лі, голова Китайського центру розвитку інформаційної промисловості.

Керівництво, спільно випущене Міністерством промисловості та інформаційних технологій та іншими відомствами, надасть нового імпульсу зростанню китайської відеоіндустрії UHD, вважають експерти.