Китай використовуватиме МСП у зміцненні промислових ланцюжків

1 хв читання

Китай покращить підтримку малих та середніх підприємств (МСП) та допоможе їм активно приймати участь у зміцненні промислових ланцюжків. Про це нещодавно заявили у Міністерстві промисловості та інформаційних технологій КНР (MIIT).

Політика заохочуватиме великі підприємства відкривати ринок, технології та таланти для МСП, зазначили в міністерстві, додавши, що МСП користуватимуться більшою фінансовою підтримкою.

Передбачається, що у 2022 році в країні буде інкубовано 3000 фірм “маленьких гігантів”, які відносяться до перспективних малих підприємств, що знаходяться на ранній стадії розвитку та орієнтовані на високі технології, заявили в міністерстві. Малі та середні підприємства, які відрізняються спеціалізацією, унікальністю та інноваціями або мають провідні переваги також будуть краще культивуватися в рамках зусиль зі створення промислових ланцюжків, що розвиваються, додали в MIIT.

«Малі та середні підприємства є важливою силою для підтримки безпеки та стабільності промислових ланцюжків та ланцюжків постачання», зазначив Сюй Сяолань, заступник міністра MIIT.