Китай став світовим лідером за кількістю заявок на патент 6G

1 хв читання

Відповідно до нещодавно опублікованих даних дослідницької компанії Nikkei Asia, Китай зайняв лідируючу позицію в світі за кількістю заявок на патенти 6G, випередивши США та Японію.

Частка китайських патентних заявок на 6G складає 40,3 відсотка від загальної кількості заявок у світі, йдеться в дослідженні, проведеному Nikkei спільно з токійською дослідницькою компанією Cyber ​​Creative Institute.

США та Японія посіли друге і третє місця в списку з 35,2 та 9,9 відсотками заявок на патенти 6G, відповідно, за ними слідують Європа з 8,9 відсотками і Південна Корея з 4,2 відсотками, зазначено в звіті.

Очікується, що майбутня технологія мобільного зв’язку 6G дозволить забезпечити повністю автономне водіння, віртуальну реальність високої чіткості і всесвітній інтернет-зв’язок навіть у віддалених пустелях.

Злиття 6G і штучного інтелекту може привести до появи розширеної реальності, або XR, яка стирає всі межі між фізичним і цифровим світом, дозволяючи людям взаємодіяти з обома парадигмами одночасно.

Чжан Пін, академік Китайської інженерної академії та професор Пекінського університету пошти і телекомунікацій зазначив, що 6G як очікується, буде мати безпрецедентний рівень пропускної здатності, що дозволить збільшити продуктивність додатків 5G, а також розширити можливості футуристичних додатків в області бездротового пізнання, зондування та візуалізації.

“Подібно до того, як ми вважали, що 4G змінює життя, а 5G змінює суспільство, 6G змінить світ”, – зазначив Чжан. “6G не тільки збільшує швидкість і розширює простір, а й удосконалює мудрість і дослідження нової системи взаємозв’язку між інтелектом, комунікацією та майбутнім людства”.