Китай представив план створення сучасної системи розподілу

1 хв читання

У понеділок 24 січня 2022 року Вище економічне керівництво Китаю представило плани створення сучасної системи розподілу на період 14-ї п’ятирічки (2021-2025 рр.).

За даними Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC), до 2025 року Китай очікує зниження витрат на розподіл та підвищення ефективності сучасної системи розподілу, це означає, що цей сектор відіграватиме значно більшу роль в економіці.

План сприятиме: поліпшенню потоків товарів та ресурсних факторів, комерційних та логістичних об’єктів, внутрішніх та міжнародних розподільних мереж та систем обслуговування, транспортних можливостей, фінансової підтримки, реагування на надзвичайні ситуації та зеленого розвитку.

За прогнозами, створення сучасної системи розподілу буде завершено до 2035 року, що виведе Китай у лідери з ефективності та якості розподілу та забезпечить ефективну підтримку розвитку сучасної економічної системи.

План визначає ключові завдання у шести областях, включаючи поглиблення ринкової реформи сучасної системи розподілу, удосконалення сучасної системи комерційного розподілу та прискорення розвитку сучасної системи логістики.

Згідно з документом Китай також посилить підтримку транспортних, фінансових та кредитних послуг в екосистемі системи розподілу. Як перший п’ятирічний план із сучасного розподілу, документ відкриває нові горизонти у зусиллях країни щодо сприяння економічної циркуляції, сказав на прес-конференції Чжан Гуохуа, співробітник NDRC.

За словами Чжана Гуохуа, у період 2021-2025 років особлива увага приділятиметься розвитку впорядкованого та ефективного ринку, оптимізації організації розвитку дистрибуції, стимулюванню конкурентоспроможних та інноваційних сучасних підприємств дистрибуції та прискоренню інноваційного та екологічного розвитку.