Китай посилить увагу до патентної експертизи товарних знаків

1 хв читання

Згідно з планом опублікованим Національною адміністрацією інтелектуальної власності (NIPA), у період 14-го п’ятирічного плану (2021-2025 рр.) Китай приділятиме особливу увагу ролі експертизи патентів та товарних знаків для забезпечення високоякісного зростання сектора.

До 2025 року патентна експертиза та експертиза товарних знаків мають стати більш ефективними та своєчасними, щоб відповідати вимогам нових областей та нових видів бізнесу, йдеться у плані NIPA.

Китайський регулятор інтелектуальної власності спрямовуватиме зростання кількості заявок на патенти та товарні знаки та підкреслюватиме їх роль у стимулюванні інновацій, йдеться у плані.

Відповідні експертизи є основою забезпечення захисту прав інтелектуальної власності. Експертиза патентів та товарних знаків допомагає стимулювати технічний прогрес та створювати сприятливі умови для ведення бізнесу, заявили у NIPA.

У плані також запропоновані цільові показники для патентної експертизи та експертизи товарних знаків на період 2021-2025 років у ключових галузях якості заявок, якості та ефективності експертизи, послуг експертизи та міжнародного співробітництва.

Вербицька Анна

журналіст