Китай планує посилити систему авіа логістики

1 хв читання

Китай планує до 2025 року створити “безпечну, розумну, ефективну та екологічну” систему авіаційної логістики відповідно до спеціального плану розвитку авіаційної логістики, повідомляє китайське видавництво Xinhua.

«Витрати на повітряну логістику на той час помітно знизяться і послуги повітряної логістики для високотехнологічного виробництва, поштова експрес-доставка та транскордонна електронна комерція постійно покращуватимуться», йдеться у плані, опублікованому Управлінням цивільної авіації Китаю.

«План підкреслює однакову увагу до вантажних та пасажирських перевезень та спонукає авіа логістичні компанії розширювати спектр послуг та покращувати співпрацю з транскордонними роздрібними продавцями та виробниками у секторі електронної комерції», прокоментував Лян Нань, офіційний представник адміністрації.

Останніми роками Китай досяг стійкого прогресу у розвитку повітряної логістики. За даними адміністрації, станом на кінець 2020 року послуги вантажних авіаперевезень у країні були доступні у 237 містах країни та 62 країнах і регіонах.