Китай активізує будівництво нових інфраструктурних проектів

1 хв читання

Китай прискорить будівництво нових великих інфраструктурних проектів, підтримає операторів зв’язку у прискоренні будівництва мереж 5G та допоможе промисловим підприємствам прискорити цифрову трансформацію, йдеться у циркулярі, опублікованому у п’ятницю 18 лютого.

Циркуляр про політику спрямовану на сприяння сталому зростанню економіки був випущений 12-ма центральними департаментами, включаючи Національну комісію з розвитку та реформ. У циркулярі йдеться про те, що Китай розпочне великі проекти з індустріалізації навігаційної супутникової системи та сприятиме широкомасштабному застосуванню системи у великих регіонах.

Китай прискорить будівництво восьми національних обчислювальних центрів  для перенаправлення більшої кількості обчислювальних ресурсів зі східних регіонів країни до її менш розвинених, але багатих на ресурси західних регіонів. У циркулярі також наголошується на здоровому розвитку інвестиційних фондів нерухомості (REIT) в галузі інфраструктури. Ці заходи спрямовані на закріплення імпульсу зростання промисловості Китаю на тлі потрійного тиску: скорочення попиту, збільшення пропозиції та послаблення очікувань.