Італійські винні компанії бачать великі можливості у Китаї

1 хв читання

Низка італійських винних компаній взяла участь у четвертій Китайській міжнародній імпортній виставці CIIE 2021, що позитивно вплинуло на розвиток торгових відносин. 

“Цього року виставкова площа нашої компанії на CIIE 2021 розширилася, оскільки обсяг продажів зріс більш ніж на 20 відсотків у порівнянні з минулим роком”, – зазначив Хань Чжанвень, головний менеджер з продажу італійської винної марки UONE. Винна компанія UONE брала участь у виставці три роки поспіль. “Ми вже забронювали виставкову площу для участі у виставці наступного року”, – додав Хань.

Четверта міжнародна виставка CIIE 2021 залучила понад 100 італійських експонентів, які представили якісну продукцію та послуги. У зв’язку зі зростанням попиту на вина в Китаї, деякі італійські винні компанії вже відкрили там філії, щоб збільшити продажі.

“Окрім високої споживчої спроможності китайських покупців, у Китаї також спостерігається зростання споживання високоякісної продукції”, – зазначила Маріанна Сальцилло, менеджер із продажу компанії SinoDrink, пов’язаної з італійською сільськогосподарською компанією.

Китай є четвертим за величиною торговим партнером Італії у світі та найбільшим торговим партнером в Азії. За перші сім місяців цього року китайський імпорт італійських товарів становив $17,9 млрд, збільшившись на 63,2 відсотка.