Інвестиційні аналітики закликають до купівлі китайських акцій

1 хв читання

Дедалі більше міжнародних інвестиційних аналітиків кажуть, що настав час купувати акції материкового Китаю напередодні очікуваної державної підтримки зростання, повідомляє видавництво CNBC.

У своєму звіті про глобальну фондову стратегію на 2022 рік, Credit Suisse підвищив рейтинг акцій Китаю, скасувавши зниження рейтингу, що тривало близько 12 місяців. “Грошово-кредитна політика в Китаї пом’якшується, тоді як в інших місцях вона посилюється”, – написали глобальний стратег Ендрю Гартуейт і його команда у звіті в кінці січня. “Економічний імпульс набирає обертів”.

Одна з перших позитивних змін в акціях материкового Китаю відбулася наприкінці вересня 2021 року. Інвестиційно-дослідницька компанія Бернстайн також закликає до купівлі китайських акцій.

«Ми вважаємо, що є сенс повернути частку Китаю до глобальних портфелів із шести ключових причин», — заявили аналітики компанії. Серед цих причин вони вказали на очікування зростання нового фінансування, пом’якшення грошово-кредитної політики та більш привабливих оцінок акцій у порівнянні з рештою світу. Інші фактори включали рідкісну можливість вибрати акції, приплив іноземних інвестицій, що зростає і збільшення прибутку.