Geely та Volocopter об’єднуються в спільне підприємство

1 хв читання

Німецька компанія Volocopter, що спеціалізується на виробництві автономних повітряних транспортних засобів об’єдналася з дочірньою компанією другого рівня Geely Holding Group для створення спільного підприємства в Ченду, столиці південно-західної китайської провінції Сичуань.

Спільне підприємство буде відповідати за виробництво і ринкові операції продукції Volocopter на китайському ринку. Воно планує сприяти розвитку міської повітряної мобільності (UAM) в Китаї в найближчі три-п’ять років.

UAM – це новий вид міського транспорту, який використовує електричні повітряні транспортні засоби вертикального зльоту та посадки (eVTOL) для переміщення людей і товарів в нижніх міських та приміських повітряних просторах. Це допомагає знизити навантаження на  перевантажені міські дороги та дозволяє людям і товарам швидше і безпечніше добиратися до місця призначення.

Нова компанія, що одержала назву Volocopter Chengdu, вже прийняла замовлення на 150 літальних апаратів, включаючи логістичні безпілотні літальні апарати та пілотовані літаки. Повітряні транспортні засоби та їх частини будуть вироблятись в Hubei Geely Terrafugia, виробничій базі Geely в Китаї.

Сьогодні Volocopter є першим і єдиним в світі виробником літаків eVTOL, який отримав дозвіл на проектування та виробництво від Агентства авіаційної безпеки Європейського союзу.

Volocopter Chengdu також візьме участь в 13-й Китайській міжнародний авіаційній та аерокосмічній виставці Airshow China 28 вересня.