Формат бізнесу – основний критерій під час вибору логістичної компанії.

1 хв читання

Логістична компанія – це один із головних партнерів у бізнесі, який повинен доставити Ваш вантаж непошкодженим чітко дотримуючись обговорених строків.

Основні критерії при виборі – надійність компанії та здатність виконати взяті на себе зобов’язання. Далі зверніть увагу на викладення інформації, вміння компанії зрозуміти потребу і допомогти вам у досягненні ваших цілей.

Але найважливіше при виборі порівняти формат вашого бізнесу з послугами, які може запропонувати ряд логістичних компаній. Якщо у вас формат поштових оформлень – вам не потрібен великий штат менеджерів, але зрозумілий та простий кабінет для замовлень.

Якщо ваш формат великі постачання – не обійтись без індивідуального менеджера, розмитнення та оформлення певних документів. Вибір напряму залежить від завдань, які потребує саме Ваш бізнес.

Під час моніторингу ринку логістичних кампаній звертайте увагу на гарантії, які може надати компанія: офіс і склади в Китаї, сайт, стандарт обслуговування, відгуки, рекомендації.

Найчастіше підприємці думають, що найважливіші критерії – ціна та термін. Так, це важливо, але потрібно зауважити, що якісні послуги не можуть коштувати дешево, і якщо логістична компанія ставить низькі ціни на доставку – це привід насторожитися. Як і в ситуації з вибором постачальника, спробуйте з перевезення малих партій.

Ваше партнерство повинно бути легким, чітким, зрозумілим та надійним.