Дунтайський блошиний ринок – скарби стародавнього Китаю

1 хв читання

Барахолки в багатьох країнах світу давно стали важливою складовою міського життя. Блошині ринки вміють дивувати експонатами, привертають увагу колекціонерів, дизайнерів, художників, майстрів та й простих людей. Існують барахолки, відомі на весь світ, тисячі туристів з усього світу додають їх до списоку «must visit». Одни з таких ринків знаходиться в Шанхаї.

Дунтай – це єдиний в Шанхаї блошиний ринок. Тут люблять збиратися колекціонери, щоб в процесі спілкування продати товар, купити щось новеньке або зробить вигідний обмін.

Дунтайський блошиний ринок з часом перетворився на локацію, де талановиті торговці ведуть цілком прибутковий бізнес.

Прямо під відкритим небом власники різних речей розкладають свої «незліченні скарби». Тут реально знайти що завгодно: дорогий фарфор і незвичайний нефрит, бронзу, вироби з бамбука, ретро-речі, значки, національний одяг, милі дрібнички і недорогі сувеніри, обов’язково стилізовані «під старовину».

Китайці дуже не люблять, коли покупці тільки запитують про ціну, але нічого не купують, але дуже люблять та вміють торгуватися, якщо покупець дійсно хоче щось купити. Чим веселіше спілкування, тим більше шансів, що продавець поступиться в ціні. Тут, як ніде більше, можна весело і жваво спілкуватися з людьми.

Вербицька Анна

журналіст