Деякі постачальники Apple припиняють виробництво в Китаї у зв’язку з перебоями в подачі електроенергії

1 хв читання

Кілька постачальників Apple Inc призупинили виробництво на деяких китайських заводах на кілька днів, щоб відповідати більш жорсткими правилами енергоспоживання, піддаючи ризику ланцюжки поставок в пік сезону продажів електронних товарів.

За словами аналітиків, це відбувається на тлі обмеження поставок вугілля в Китаї і жорсткість нових екологічних стандартів викидів, які викликали скорочення важкої промисловості в декількох регіонах сповільнивши темпи економічного зростання країни.

Постачальник Apple компанія Unimicron Technology Corp в кінці неділі повідомила, що три її китайських філії зупинили виробництво з 26 вересня до півночі 30 вересня, щоб “відповідати політиці місцевої влади щодо обмеження електроенергії”.

Concraft Holding Co Ltd (4943.TW), постачальник компонентів динаміків для iPhone компанії Apple, що володіє виробничими підприємствами в місті Сучжоу, заявив, що призупинить виробництво на п’ять днів до полудня четверга і буде використовувати складські запаси для задоволення попиту.

Відзначається, що обмеження щодо електроенергії були введені у зв’язку з тим, що провінційна влада виконує план центрального уряду з енергозаощадження – офіційно названий «Подвійна система контролю загального енергоспоживання та енергомісткості» – для досягнення мети президента Сі Цзіньпіна з вуглецевої нейтральності до 2060 року.

Вербицька Анна

журналіст