Цифровий талісман Олімпіади 2022 відтепер у NFT

1 хв читання

Після завершення зимових Олімпійських ігор у Пекіні ажіотаж на придбання панди Бін Дунь Дунь, талісмана зимових ігор, не слабшає, тепер він поширюється на ринок цифрового мистецтва, який підтримує технологія блокчейн.

У п’ятницю 18 лютого компанія WayPlay, що займається мобільними іграми та базується в Сан-Франциско випустила другу партію з 200 упаковок Legendary Box: вони містять токент із зображенням талісмана панди Бін Дунь Дунь. NFТ на тему панди було схвалено Міжнародним олімпійським комітетом.

Офіційна ціна кожного Legendary Box становить $349, що набагато дорожче ніж м’яка іграшка панди, яка продається приблизно за $30. Однак цифрові значки були розпродані лише за три дні після їх запуску.

“Бін Дунь Дунь – панда, емблематична тварина Китаю, одягнена в крижаний костюм на все тіло… символізує фізичну та розумову силу олімпійців”, – йдеться в описі цифрового продукту.

За даними онлайн-майданчика nWayPlay, у п’ятницю 18 лютого один із учасників торгів заплатив 996 доларів за варіант NFT для шорт-треку. 12 лютого компанія nWayPlay провела пробний випуск першої партії із 500 штук, яка отримала назву Epic Box і коштувала 99 доларів. Вони були розпродані відразу ж, причому один учасник торгів заплатив $ 1888, згідно з записом торгів.

Вербицька Анна

журналіст