Baidu та Pony.ai отримали дозвіл на запуск роботаксі в Пекіні

1 хв читання

Китайська технологічна група Baidu Inc і стартап Pony.ai, що займається розробкою безпілотних автомобілів, отримали дозвіл на запуск платних послуг роботаксі без водія. В рамках проекту компанії можуть запускать не більше 100 автомобілів в одному з районів китайської столиці Пекіна.

За словами компанії, клієнти зможуть викликати один із 67 автомобілів служби таксі у більш ніж 600 пунктах посадки та висадки у комерційних та житлових районах. За словами представника Baidu, вартість проїзду буде відповідати рівню преміум-сервісів у Китаї. Pony.ai, підтримувана Toyota Motor Corp, також підтвердила на своєму офіційному акаунті у Weibo, що отримала дозвіл на свій сервіс Xiaoma Zhixing із Пекіна.

Компанія Baidu має намір запустити сервіс Apollo Go у 65 містах до 2025 року та у 100 містах до 2030 року, заявив її генеральний директор Робін Лі під час останніх квартальних результатів.

Нагадаємо, що минулого тижня китайський стартап автономних транспортних засобів AutoX, який підтримує Alibaba Group, заявив, про розширення своєї зони роботаксі в південному місті Шеньчжень, ставши найбільшою в країні зоною роботаксі без водія площею 168 квадратних кілометрів.

Автовиробники та технологічні компанії інвестують мільярди доларів в автономне водіння, прагнучи зайняти лідируючі позиції в тому, що багато хто вважає найближчим майбутнім.