Автогігант GELLY планує випускати власний смартфон

1 хв читання

У той час, як більшість виробників смартфонів прагнуть увійти на автомобільний ринок, компанія Geely робить все навпаки, створюючи свій власний мобільний телефон.

Найбільший автовиробник Китаю вирішив розвиватися в новому напрямку. Як стверджують китайські ЗМІ, новий проект Geely знаходиться в активній фазі пошуку розробників. Джерела всередині концерну повідомляють, що для нового мобільного відділення планується відкриття офісів в Ухані та Шанхаї.

Відзначимо, що останнім часом – виробники смартфонів активно цікавляться автомобільним напрямом. Серед таких компаній Oppo, Meizu та Xiaomi, які дійсно хочуть розробити свій оригінальний електромобіль.

Як повідомлялось раніше, компанія Xiaomi має намір викупити екс-німецький автомобільний бренд Borgward разом зі складальним підприємством в Пекіні, яке було закрито близько року тому. Перші інвестиції Xiaomi в автомобільний бізнес складають 10 млрд юанів ($ 1,55 млрд), при цьому очікуються інвестиції в розмірі 10 мільярдів доларів протягом наступних 10 років.

Вербицька Анна

журналіст