Alibaba створила VR персонаж для просування Олімпійського символу

1 хв читання

Китайський гігант електронної комерції Alibaba Group Holding Ltd випустив віртуального ідола, який рекламує Олімпійські ігри 2022 року в Пекіні, скориставшись тенденцією популярності олімпійської символіки, що охопила Китай.

Віртуального ідола звуть “Донг Донг”, це повністю згенерований комп’ютерний персонаж – 22-річна дівчина з Пекіна, яка захоплюється зимовими видами спорту.

З початку лютого 2022 року Донг-Донг з’являється у нічних трансляціях через Taobao Live, службу прямих трансляцій Alibaba. Під час багато годинних сеансів прямої трансляції Донг-Донг ділиться новинами про Олімпіаду та рекламує товари.

Донг Донг була створена Академією DAMO, дослідницьким підрозділом Alibaba з передових технологій. Віртуальні ідоли набули величезної популярності в Китаї за останні кілька років. За оцінками китайської консалтингової компанії iiMedia, 2021 року обсяг ринку віртуальних ідолів у Китаї досяг 6,22 млрд юанів ($978,3 млн).

Серед найвідоміших віртуальних ідолів – Луо Тяньї, поп-співачка з більш ніж 5 мільйонами передплатників на китайському соціальному сайті Weibo. Створена шанхайською компанією Henian Information Technology Co. Ltd, Луо Тяньї навіть виконала оригінальну пісню на тему Олімпіади напередодні ігор.