30 вересня почнеться міжнародна автомобільна виставка Nanjing Auto Exhibition 2021

1 хв читання

Міжнародне автошоу Nanjing Auto Exhibition 2021 пройде з 30 вересня по 5 жовтня в Нанкіні, Китай, і продемонструє всі останні технологічні новинки продукції від виробників автомобілів.

На виставці будуть представлені нові транспортні засоби, новітні досягнення та технології. На майданчику будуть виставлені всі види автомобілів різних брендів (від автомобілів класу люкс, до сімейних мікроавтобусів), велика кількість гібридних автомобілів, які відрізняються низькою витратою палива і гарними екологічними показниками, а також аксесуари та запчастини.

Основні розділи виставки: легкові, вантажні та спортивні автомобілі, мопеди, скутери, велосипеди, спеціальні види транспорту, автомобільні компоненти та запчастини, електроніка, системи безпеки, зовнішній і внутрішній дизайн, аксесуари та тюнінг, гаражне обладнання, ремонт і сервіс, пальне, альтернативне паливо, масла, лаки, фарби, автокосметика, а також нова енергія.

Минулого руку, виставка Nanjing International Auto Expo залучила загалом 77 всесвітньо відомих автомобільних брендів і 182 000 відвідувачів, виставкова площа склала 100 000 кв.м.